Witamy serdecznie na naszej stronie.

Feng Shui i pokrewne tej sztuce inne odłamy chińskiej metafizyki są naszą pasją od wielu lat. Kilka tysięcy lat stosowania zasad Feng Shui przez Chińczyków, to ogrom doswiadczeń i wiedzy opartej na przepływie energii kosmicznych i ziemskich przez nasze ciała, miejsca zamieszkania czy pracy. Starożytna wiedza jest nadal stosowana na Dalekim Wschodzie, z bibliotek starodruków chińskich powoli przedostaje się do naszego zachodniego świata. Przez ostatnie lata dotarło wiele fałszywej lub nadmiernie uproszczonej wiedzy, ale prawdziwe, klasyczne Feng Shui coraz skuteczniej wkracza do umysłów ludzi na całym świecie. Coraz szerzej wkracza w nasze życie, coraz więcej firm i prywatnych osób odwołuje się do Mistrzów tej wiedzy, aby przez wprowadzenie jej zasad kształtowania otaczającej nas przestrzeni, czy odczytanie przez chińską astrologię Ba Zi energii rządzących naszym życiem, uzyskać lepsze efekty w pracy, polepszyć stosunki z rodziną czy współpracownikami, dowiedzieć się o najlepszym kierunku kariery zawodowej. 

Wiemy z doświadczenia, że zastosowanie Feng Shui oraz odczyt Ba Zi - Czterech Filarów Przeznaczenia, mogą pomóc w przezwyciężaniu trudności z jakimi spotykamy się w codziennym życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym. Zapraszamy do zapoznania się z tymi ciekawymi, a jakże użytecznymi dyscyplinami starożytnej chińskiej sztuki geomancji i astrologii.

Konsultanci Feng Shui i Ba Zi - Czterech Filarów Przeznaczenia,uczniowie Mistrzów He Luo, Howarda Choya, Ken Laja i Josepha Yu; moderatorzy forów internetowych Feng Shui w Singapurze

Kontakt : tel. 0-61-826-78-61,                                                        
kom: 0-508-374-368