Ba Zi - Cztery Filary Przeznaczenia 

Ba Zi to jedna z dwu głównych szkół astrologii chińskiej. Ustala ona jakie energie Qi panowały w momencie naszych narodzin. Mamy 5 rodzajów energii Qi, a właściwie jest to jedna w pieciu odmianach zależnych od tego w jakiej części orbity wokółsłonecznej znajduje się Ziemia jako planeta.

Każdy filar, to jednostka czasu : rok, miesiąc, dzień, godzina. Każdy filar ma dwie składowe : Niebiański Pień czyli wpływ Nieba i Ziemski Konar czyli wpływ Ziemi. Można też określić to jako wpływy czasu i przestrzeni.

Chińczycy wierzą, że czas płynie w postaci spirali. Ta koncepcja czasu została stworzona za czasów legendarnego Żółtego Cesarza Huang Di ok. 2500 lat pne. przez mędrca Da Nao. Chiński czas to cykle 60-tkowe zwane Jia Zi. Jesteśmy obecnie w cyklu Jia Zi rozpoczętym w 1984 roku.

Cztery Filary Przeznaczenia są niczym innym jak metodą obliczania i interpretacji pięciu składowych qi, zaczerpniętych przez człowieka z jego pierwszym oddechem w momencie zetknięcia się z tym światem.

Początki systemu czterech filarów sięgają czasów dynastii Tang (618-906 r.), kiedy to astrolog Li Xu Zhong opracował go jako sposób odwzorowywania danych urodzeniowych człowieka. Trzysta lat póżniej mistrz Xu Zi Ping ustalił, że najważniejszym elementem jest Pień Dnia czyli Dzień Mistrz, który pozwala ustalić do jakiego z pięciu elementów należysz, czy Twój wykres jest silny czy słaby. Powiązania Dnia Mistrza z innymi elementami wykresu są podstawą interpretacji Czterech Filarów Przeznaczenia.
Oferujemy wykonanie odczytu Czterech Filarów Przeznaczenia - Ba Zi, zwanych ścieżką życia.
Z Ośmiu Znaków Ba Zi określonych na podstawie roku, miesiąca, dnia i godziny urodzenia powstaje obraz charakteru, predyspozycji jak i przeznaczenia danej osoby, czyli jej możliwości w ciągu całego życia.

Weryfikacją umiejętności i wartości wykonanych ponad tysiąca odczytów Ba Zi jest powierzenie funkcji moderatorów na dwóch najliczniejszych internetowych forach w Singapurze (główne centrum wiedzy Feng Shui) w zakresie Czterech Filarów Przeznaczenia.

Osiem Znaków Ba Zi określonych na podstawie roku, miesiąca, dnia oraz godziny urodzenia opisuje obraz charakteru, predyspozycji jak i przeznaczenia danej osoby, czyli jej możliwości w ciągu całego życia.

Ścieżka Życia (10-letnie i roczne Filary Fartu), to przedziały czasowe wskazujące, jakie wpływy energetyczne oddziaływują na daną osobę w rozpatrywanych okresach czasu. Relacje między Czterema Filarami i Filarami Fartu odzwierciedlają potencjalne osiągnięcia lub czasowe zagrożenia.

Znajomość naszych Czterech Filarów Przeznaczenia pozwala na :

*poznanie naszego prawdziwego energetycznego modelu życia,
*poznanie własnego charakteru i relacji z rodziną, małżonkiem, dziećmi,
*określenie sprzyjających okresów i przygotowanie się do sięgnięcia po to co zsyła nam los,
*zabezpieczenie się przed podejmowaniem niestrożnych działań w złych, niesprzyjających okresach losu,
*wybranie właściwego partnera życiowego,
*ułożenie harmonijnych i dobrych stosunków z partnerami życiowymi czy biznesowymi,
*wybranie najlepszego momentu podjęcia ważnych decyzji życiowych,
*wybranie prawidłowego kierunku kariery zawodowej,
*poznanie zagrożeń naszego zdrowia i jak sobie radzić w trudnych momentach życia.

To wszystko jest w Twoich Czterech Filarach Przeznaczenia !

Potrzebne do tego jest :

imię i nazwisko :......................................... data i czas urodzenia :...............................

miejsce urodzenia :.................................... kontakt telefoniczny :..............................

Możesz obejrzeć swój wykres Czterech Filarów Przeznaczenia Wykres Ba Zi

Warunki wykonania analizy Ba Zi  Warunki


Konsultanci Feng Shui i Ba Zi - Czterech Filarów Przeznaczenia,uczniowie Mistrzów He Luo, Howarda Choya,Ken Laja i Josepha Yu; moderatorzy forów internetowych Feng Shui w Singapurze

Kontakt : tel. 0-61-826-78-61,                                                        
kom: 0-508-374-368